Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Total Ağız Bakımı

Dent Hipokrat Diş Kliniği’nde diş problemlerini önlemenin, tedavi etmekten daha öncelikli olduğuna inanıyoruz. Diş sağlığınızı önemsiyoruz ve her zaman uzun vadeli sağlıklı ağız ve diş bakımınızı göz önünde bulunduruyoruz, bu nedenle size eksiksiz bir Total Ağız Bakımı öneriyoruz.

Olası sorunları mümkün olduğunca erken tespit edebilmemiz, dişle ilgili acil durumları ve gereksiz ağrı ve rahatsızlıkları önleyebilmemiz için en az altı ayda bir (diş hekiminiz gerekli görürse daha sık) diş kontrollerine gitmenizi öneriyoruz. Belirli sürelerde diş hekiminizi ziyaret etmek daha pahalı tedavi ihtiyacını azaltarak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Teşhisimize yardımcı olması için en son teknikleri ve teknolojiyi kullanıyoruz. Dijital röntgenlerimiz standart röntgenlerden daha az radyasyona sahiptir ve hemen görüntülenebilir. Kontrol ve tedavilerinizde her zaman sizin yanınızda olmaya ve kendi ağız problemlerimizle ilgili kararlar alıyormuş gibi çözümler üretmeye çalışıyoruz. Gereksiz ve çok pahalı tedavileri asla önermiyoruz.

Total Ağız Bakımınızı yaptırmak için bizi ziyaret ettiğinizde sizi bilgilendireceğimiz konular:

  • Dişler Nasıl Fırçalanmalıdır?
  • Diş Firçası Nasıl Olmalıdır?
  • Ağız Bakımı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dent Hipokrat Diş Kliniği’nde hastalarımızın muayeneleri ve radyolojik kontrolleri yapıldıktan sonra; Ultrasonik aletler ile diş taşları temizlenir.  Air-flow ile diş aralarındaki renklenmeler temizlenir.

Özel boy ve çaplardaki fırçalar ve pat kullanılarak diş yüzeyleri cilalanarak renklenmeler giderilir ve diş yüzeyleri daha parlak ve pürüzsüz hale getirilir. Sigara ve kahve lekeleri temizlenerek son kontroller yapılır. Hastaya uygun fırça ve macun önerilerek hijyen eğitim verilir. Son olarak hastanın da onayı alınarak dişlere florid yüklemesi yapılarak dişler aşınmaya karşı güçlendirilir.

Dent Hipokrat Diş Kliniği’mizi ziyaret eden tüm hastalarımızın ağız ve diş problemleri, konularında uzman ve deneyimli hekimlerimiz tarafından kesin çözüme kavuşturulur.

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.