Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Hollywood Smile Nedir?

Hayalinizdeki Gülüş Tasarımı ile Tanışın! Hollywood Smile…

Gülüşünüz karakterinizin en belirgin özelliğidir. Çevrenizdeki insanları hayal edin aklınıza ilk gelen gülümseyen yüzleri ya da asık suratlı oluşlarıdır. Güzel ve etkileyici bir gülüşe sahip olan insanların çevreleri tarafından daha özel ve saygın bulundukları düşünülmektedir.

Son yılların moda terimlerinden en popüler olanı Holywood smile gülüş tasarımıdır. Ünlü aktörler ve aktristlerin mükemmel dişleri, orantılı çene ve diş yapıları,hatta diş renkleri bile diş hekimleri tarafından tasarlanabilmektedir.  Sizin için özel tasarlanan bu gülüş tasarımı sağlık ve estetiği birleştirerek yepyeni bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. Hollywood Smile ile diş estetiği yaptıracak kişilerin öncelikle cinsiyetine sonra yüz hatlarına, yaşına, dişlerin sıralanışına ve renklerine, dudakların yapısına ve diş etlerine bakılır. Hekimlik ile sanatın harmanlanması ve tecrübenin bir araya gelmesi neticesinde elde edilen estetik gülüş tasarımları ile artık herkes hayalindeki gülüşe kavuşabilmektedir. 

Gülüş tasarımının insanların yüzlerine estetik yapılmasından bir farkı yoktur. Düzensiz dişler uzman bir diş hekimi tarafından tasarlanarak yerine sıralı ve düzenli dişler ortaya çıkar. Bu sayede hem güzel ve estetikli bir görünüme sahip olabilir, hem de sistematik olarak çene düzensizlikleri ve bazı diş rahatsızlıklarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Siz de yüzünüze en uygun mükemmel gülüşe sahip olmak için Hollywood Smile hakkında Dent Hipokrat Diş Kliniği’nden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

denthipokrat

Leave A Comment

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.