Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Awesome Image

Dent Hipokrat

Hakkımızda

1965 yılında Kaman’da doğan Metin Kayabaş 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji Anabilimi dalında doktorasını tamamlayarak 1987 yılında kendi muayenehanesini kurdu. 2017 yılında Özel Denthipokrat Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kuran Metin Kayabaş 1993 yılından itibaren implant tedavisi uygulamaktadır.

Temel Değerlerimiz

Kurum olarak ilk prensibimiz her hastanın ağızını kendi ağzımız gibi düşünerek tedavi şeklimizi içselleştirmektir. Hastalarımızın dişlerinin ana yapısını kullanmaya yönelik dürüst bir çalışma planı çıkararak sadece gerekli tedavileri uygulamak ve hastalarımızı gözetmektir.

En son teknolojik yaklaşımları kullanarak , 34 yıllık tecrübe ile siz hastalarımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz...
 • 5000

  İmplant

  Çünkü işimizi gerçekten severek ve isteyerek yapıyoruz.

 • 4

  Uzman Diş Hekimi Kadromuz

  Alanında uzman hekimlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 • 2

  Ankara and Bodrum

  Ankara ve Bodrum Şubelerimizde Ağız ve Diş Sağlığı tedavileriniz için hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Hastalarımıza en üst kalitede hizmet vermek. Tedavilerimizde kaliteli , uluslararası standartlara uygun teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden bir klinik olmak.

Read More
Vizyonumuz

Hasta memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir diş kliniği olmak.

Read More
Temel Değerlerimiz

Kurum olarak ilk prensibimiz her hastanın ağızını kendi ağzımız gibi görerek tedavi şeklimizi içselleştirmek. Hastalarımızın dişlerinin ana yapısını kullanmaya yönelik dürüst bir planlama yaparak sadece gerekli tedavileri uygulamak.

Read More

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Avantajlar & Teknolojiler

Dişleriniz günlük hayatınızda önemli bir rol oynar. Sadece yemeğinizi yemenize ve çiğnemenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yüzünüzü çerçeveler. Eksik dişlerin yaşam kaliteniz üzerinde büyük etkisi olabilir.

01

Gelişmiş Laboratuvarımız

02

Alanında Uzman Hekimlerimiz

03

En Son Teknolojiyle Donatılmış Ekipmanlar

04

Online Randevu Sistemi

Profesyonel Diş Hekimleri

Yüksek Nitelikli Ekip

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.