Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Estetik Diş Hekimliği

Dişlerin görünüş bozukluklarını diş ve diş eti problemleri ile birlikte gideren diş hekimliği alanına estetik diş hekimliği denmektedir.  Estetik Diş hekimliğinin amacı kişinin yüz yapısı, teni, rengi ve hatta kişiliğiyle uyum içinde, kişiye yakışan diş yapısını ona kazandırmayı hedeflemektedir.

Gülümsemenizin ve genel görünüşünüzün kusursuz olması için mutlaka iyi dişlere sahip olmanız gerekecektir. Estetik diş hekimliği işlemleri sonrasında, gülümsemelerinizde görünen diş ve diş eti oranları ideal seviyeye çekilecektir.

Diş estetiğine odaklanan üç ana uzmanlık branşı bulunmaktadır.

  • Estetik Dolgu
  • Estetik Protez
  • Estetik Ortodonti

Ayrıca estetik diş hekimliği Endodontiyi ( Diş Kökü Hastalıkları )  ve Periodontolojiyi ( Diş Eti Hastalıkları ) içerir. Güzel bir gülümseme kişilerin özgüvenini ve sosyal iletişimini önemli derecede arttırarak iş ve özel hayatlarındaki başarı ve mutluluğu sağlamaya katkıda bulunur. Estetik Diş Hekimliğinde kişiye uyumlu, rahat, kullanılabilir dişler yapılmasının yanında kişiyi mutlu edebilecek güzelliği yakalamak esas meseledir. Bu sistemde kişiye özel gülüş tasarımı yapılarak işe başlanır.

Dent Hipokrat Diş Kliniği’nde hayalinizdeki gülümsemeye kavuşmanızı sağlıyoruz. Estetik Diş Hekimliği konusundaki tecrübeli uygulamalarımız ile size yeni ve özgüvenli bir yaşam sunuyoruz.

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.