Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma, dişlerinizi daha iyi bir görünüme kazandırmak için beyazlatmayı içeren estetik tedavi yöntemidir. Gülüşünüzü sağlıklı ve parlak tutmanın en iyi yolu dişlerinize ve diş etlerinize gereken özeni göstermektir.

Farklı nedenlerle diş beyazlatmayı düşünebilirsiniz. Dişleriniz yaşla birlikte beyazlığını kaybedebilir, sigara, çay, kahve tüketiminin yoğunluğuna bağlı olarak kolaylıkla renk değiştirebilir. Dent Hipokrat Diş Kliniği’nde uyguladığımız profesyonel beyazlatma tedavileri dişlerinize zarar vermeden lekeleri hızlı ve güvenli bir şekilde çıkarır. Daha parlak, daha beyaz bir gülümseme sayesinde hastalarımız güven içinde yeni bir gülümseye sahip olarak kliniğimizden ayrıldı.

Diş beyazlatma uygulaması için neden Dent Hipokrat Diş Kliniği’ni seçmelisiniz?


Dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlıklı ve beyazlatmaya uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Hangi diş beyazlatma seçeneğinin size en uygun olduğunu ve bununla ilişkili maliyeti bütçenizi en yormayacak şekilde planlıyoruz.


Tedavi süresini birlikte planlıyoruz. Bu süre, diş beyazlatma uygulamasının türüne göre birkaç seans veya bir saat kadar sürebilir. Beyazlatma uygulaması sonrası dişlerinize nasıl bakmalısınız? Tedavinin etkilerini en üst düzeye çıkarmak için şunları öneriyoruz:

  • Diş Beyazlatma tedaviniz bittikten sonra dişlerinizde oluşan günlük lekelenmeleri çıkarmak için günde iki kere dişlerinizi fırçalamalısınız.
  • Her gün düzenli diş ipi kullanarak bakteri ve plak oluşumunu engelleyebilirsiniz.
  • Düzenli şekilde kliniğimizi ziyaret ederek hekimimiz tarafından kontrollerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Dişlerinize zarar veren sigara çay kahve gibi yiyecek ve içecekleri azaltabilirsiniz.

Diş beyazlatma uygulaması hangi hastalara ve hangi yaşta yapılır?

  • Diş beyazlatma yaptırmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekir
  • İlk kontrolünüzde diş hekiminizin kontrol edeceği dişleriniz ve diş etleriniz sağlıklı olmalıdır
  • Hamileyseniz veya emziriyorsanız dişlerinizin beyazlatılmasını geciktirmek en iyisidir çünkü beyazlatma ürünlerinin bebeği etkileyip etkilemeyeceği çok net değildir.
  • Diş beyazlatmanın herhangi bir kron, kaplama, köprü veya protezin rengini açmayacağını unutmayın.

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.