Mon - Sat: 09.00 to 18.00, Sunday: Closed.

Dental Sağlık Turizmi

Bireylerin; koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici hizmetleri almak için, yaşadıkları ülke dışındaki başka bir ülkede bu hizmetleri almalarını sağlayan turizm şekline Sağlık Turizmi denilmektedir. Türkiye, dünyanın önde gelen sağlık turizmi destinasyonlarından biridir. Dent Hipokrat Diş Kliniği 30 yılı aşan tecrübesi ile Dental Sağlık hizmetlerini Türkiye’nin başkenti Ankara’da ve turizmin en popüler kenti olan Bodrum’da İki ayrı klinik olarak sizin için planlamaktadır.

 

Sağlık Turizmi için Neden Türkiye’yi ve Bodrum’u Seçmelisin?

 

* Türkiye sağlık turizmi alanında dünyada ilk 10 ülke arasında yer almaktadır ve Bodrum Türkiye’nin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden birisidir.

* Dünyanın her noktasından ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

* Türkiye’de Sağlık Turizmi için hizmet alacağınız hastane ve klinikler , Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından akredite olmak zorundadır ve yaptıkları işlemler denetlenir. Alınan tedaviler sonrası karşılaşacağınız her problem için Sağlık Bakanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

* Kendi ülkenizde karşılaşacağınız tedavi ücretleri Türkiye’de alacağınız tedavi ücretlerinden çok daha yüksektir. Tedavi süreleri Türkiye’de daha azdır.

* Sağlık Turizmi akreditasyonuna sahip hastane ve kliniklerin; kalite, teknolojik ve tıbbi gereklilikleri Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan bağımsız izleme heyetleri aracalığıyla sıkı bir şekilde incelenir ve hizmet kalitesinin belirli bir standartın üzerinde olması sağlanır.

* İlgili Sağlık personeli, en yüksek standartta deneyim, bilgi ve eğitime sahiptir.

* Kaliteli bir sağlık hizmeti yanında doğru planlanmış bir tatil deneyimini de sorunsuz yaşayabilirsiniz

 

Dent  Hipokrat Diş Kliniği’nde Tatil veTedavinizi Nasıl Planlıyoruz?

 

Siz endişe etmeyin ! Biz tüm süreci sizin adınıza en konforlu şekliyle hazırlıyoruz ve hayallerinizdeki Dental Sağlık Yolculuğunu yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Dent Hipokrat Ağız ve Diş Polikliniği

1. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren Hasta Koordinatörümüz sizin için tüm planlamaları geçekleştirir.

2. Tedavi planınızı, tatil planınızla beraber organize edebiliriz. Uçak+ Otel + Transfer + Tedavi Planı şeklinde ya da sadece Dental Tedavi olarak planlayabiliriz. Bunun için hasta koordinatörümüze vereceğiniz bilgiye göre size bir fiyatlandırma seçeneği sunacağız. Bu planla birlikte size mail, tablo ve ortalama tedavi süresi ve maliyeti ile ilgili bilgi verilir.

3.Genel sağlığınız hakkında bilgilerinizi; sahip olduğunuz hastalıkları, varsa kullanmakta olduğunuz veya uzun süre kullanıp bırakmış olduğunuz ilaçları bize iletmelisiniz.

4. En geç 3 ay içerisinde çekilmiş olan panoramik röntgeninizi bize iletirseniz tedavi sürecinizi daha hızlı planlayabiliriz.

5.  Genellikle bir haftalık süre tedavilerde yeterli olur. 

6. Tedavinizde hiç bir eksiğin olmaması için son kontrollerinizi yaparak hayalinizdeki gülümsemeye kavuşmuş bir şekilde sizi kliniğimizden yolcularız.

 

   Dent Hipokrat Diş Kliniği Ankara ve Türkiye’nin incisi Bodrum’da hizmet vermektedir.

 

 

denthipokrat

Leave A Comment

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Randevu oluşturmak ya da bizlere soru sormak için yazabilirsiniz.